Chcete začať zarábať na seba?

S využitím internetu a všetkých možností, ktoré dnes existujú? Hľadáte nové možnosti pre vytvorenie príjmu, ktorý Vám prinesie väčšiu slobodu a pohodový život?
Sama som pred niekoľkými rokmi začínala s nulovými skúsenosťami, ale podarilo sa mi vybudovať profitabilný biznis. Vy na to nebudete sami. Krok po kroku prevediem touto cestou aj Vás.

Hľadáte prácu, ktorá Vám prinesie lepšie finančné zabezpečenie a viac času na rodinu?

Chcete viac zarábať ale neviete ako začať?

Chcete zmeniť svoj život, byť viac slobodná, finančne nezávislá, ale neviete ako začať?

Chcete v živote väčšiu slobodu, lepšie finančné zabezpečenie, viac času na rodinu?

Možno Vás nebaví súčasná práca, možno ste na materskej a kvôli deťom už sa k svojej pôvodnej profesii nemôžete vrátiť a možno ani nechcete.

Chcete naštartovať online podnikanie s Luciou?

Možno máte v živote väčšie ambície, než len chodiť do práce od – do. Možno nechcete byť odkázaná na to, čo dostanete od štátu. Pomôžem Vám naštartovať vlastné podnikanie.

Môj príbeh...

Volám sa Lucia, som slobodná mamina s teraz už 10 ročným synom. V novembri 2021 som si povedala, že už stačilo hundrania môjho šéfa, že som stále doma s mojim synom lebo je chorý a začala som rozmýšlať, čo s tým…

Zanechala som istotou zamestnania a rozhodla som sa podnikať cez internet. To mi zmenilo celkovo postoj k životu.

Teraz pomáham ďalším ženám aj mužom začať podnikať cez internet tak, aby mali čas na seba, svoje deti a popri tom aj rozbehli úspešne svoje podnikanie.

V mojom tíme je množstvo odlišných žien a mužov, každý z nich má iný životný príbeh. Sú tam ženy, ktoré boli z fabriky, predavačky, kaderníčky, ženy na materskej, ženy, ktoré chceli byť úspešné, ktoré začínali úplne bez skúseností a som im vďačná za ich dôveru.

Dnes sú to úspešné ženy, ktoré si plnia svoje sny a ja tú radosť môžem prežívať s nimi. Sú to ženy slobodné, nezávislé. Ženy, ktoré si žijú svoj život podľa svojich predstáv.

Nikdy nie je neskoro na to, aby ste začali podnikať a plniť si svoje sny. Pretože jediné, čo nikdy neviete vrátiť je čas. Čas, ktorý ste nemohla stráviť so svojimi deťmi, lebo ste musela sedieť v práci, ktorá sa Vám aj tak nepáčila. Ja som sa to rozhodla zmeniť. Pracujem cez internet kedy chcem, koľko chcem, za koľko chcem.

Čo Vám spolupráca so mnou prinesie?

Časovú a finančnú slobodu, ktorá je úžasná

Pracovať inak ako 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Všetko Vás naučím krok-za-krokom

Bez každodenného dochádzania do zamestnania a v neustálom strese

Bez finančnej neistoty a strachu z úverov, hypoték, zvyšovania cien

Pracujete odkiaľkoľvek, pretože je jedno, či ste doma, na dovolenke, alebo sa venujete rodine.

Získate viac času na rodinu, na seba a svoje koníčky. A pritom Váš príjem rastie..

Chcete si užiť vysnívanú dovolenku? Chcete si kúpiť nové auto? Váš príjem Vám to umožní.

Chcete si vytvoriť finančný vankúš na dôchodok a nebyť odkázaný na štát? Nie je problém!

Využite bezplatnú konzultáciu a zmeňte svoj život...

Každý musíme svoj osud vziať pevne do svojich rúk a rozhodnúť sa, akým smerom pôjdeme. Či zostaneme tam kde sme, alebo sa pohneme ďalej. Pokiaľ Vám dáva zmysel to, čo ste si prečítali, na nič nečakajte a využite nezáväznú konzultáciu.
Konzultacia online podnikanie
Vaše osobné údaje sú v bezpečí a budú spracované podľa zásad ochrany osobných údajov. Stlačením tlačidla dávate súhlas s týmto spracovaním. Súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačidlo „Odhlásiť sa“ v každom zaslanom e-maile.
Lusia Malá

Lusia Malá

Zvyčajne odpovedá do niekoľkých minút

Vrátim sa čoskoro

Lusia Malá
Ahoj 👋 ako Vám môžem pomôcť?
Messenger